תחרות – אלוף מגמת תקשוב – 2018 – אתגר 70 שנות מדינה – תקשובי ההאקר הטוב מגן על שרתי החברה

point

התחרות התחילה!
לחצו כאן להוראות והתחלה! - בהצלחה

 

מהי תחרות אלוף מגמת התקשוב 2018

תחרות "אלוף התקשוב" מכתירה את אלופי התקשוב לשנת 2018, על מנת לזכות בתואר הנכסף יש להשיג את "מדלית אלוף התקשוב 2018 - אלוף ההאקר כובע לבן - הטוב!
הערה:  תחרות זו היא תחרות מבית אתר tikshuv-ccna.com, ואינה קשורה לתחרות הרשמית של משרד החינוך, שהתקיימה לפני כחודשיים.

aluf_tikshuv_2018_medal

זוהי מדלית הזכיה של אלוף מגמת תקשוב 2018 - אלוף ההגנות

התחרות נועדה על מנת לזרז ולהמריץ את התלמידים ללמוד ולהתכונן לקראת הבגרות בתקשוב. [וגם כדי לזכות בפרסים :)].
כדי להשיג את המדליה עליכם לעמוד בכל האתגרים שיופיעו כאן (ייתכן ויהיה רק 1). - האתגר הוא מעבדה משולבת שאלות בתוך תוכנת ה- Packet Tracer.

כללי תחרות אלוף התקשוב 2018 - אתגר "70 שנות מדינה - הגנת סייבר"

 1. המבחן הוא על פי החומר של תקשוב ב' + ג'. ויכיל מעבדת אתגר - בנושא של "אלוף ההגנות" - התלמיד יגלם האקר טוב - כובע לבן - האקר מקצועי שיגן על שרתי החברה מפני האקר כובע שחור - שמנסה לפרוץ לשרתי חברת "הכי טובים" ולגנוב את סודות החברה מהשרתים. במהלך התחרות ישולבו קטעים ורמזים הקשורים ל-70 שנות מדינת ישראל.
 2. התחרות פתוחה לתלמידי מגמת תקשוב כלומר תלמידי כיתות י' - י"ב, וכן לתלמידי י"ג - י"ד.
 3. על המשתתף להזין שם מלא + תעודת זהות + כתובת אימייל נכונה.
 4. אין הגבלה על מספר הפעמים שכל משתמש מנסה לפרוץ אל השרת הסודי.
 5. על מנת להיות זכאי לפרס על כל משתתף:
  1. להוריד ולהתקין את אפליקציית התקשוב לפלאפון או לטאבלט.
  2. לבצע רישום ("סאב") לערוץ היוטיוב של אתר מגמת תקשוב.
  3. לאשר שכתובת האימייל שלו תירשם במאגר התחרות.
 6. אין לרמות בשום דרך שהיא, הרמאויות נבדקות היטב.
 7. כיצד מתנהלת התחרות? - יש לוודא שמותקנת תוכנת Packet Tracer בגרסתה החדשה ביותר (7.1.1) אם אין, ניתן להתקין דרך אתר זה. שימו לב התחרות תעבוד רק בגרסת 7.1.1 ומעלה. לאחר מכן יש להוריד את קובץ התחרות על ידי לחיצה למעלה על הקישור להתחלת התחרות (מתי שייפתח ויגיע הזמן לתחילת התחרות. לאחר מכן יש להפעיל את הקובץ, ואז יתגלו לפניכם הוראות התחרות, עליכם לבצע את מה שכתוב בהוראות וגם לענות על השאלות. בסוף עליכם לשלוח את התשובות לבדיקה וגם לשמור את קובץ הפאקט טרייסר ולשלוח לאימייל: tikshuvccna@gmail.com.
 8. פרס ראשון יינתן ל- "אלוף התקשוב 2018"  - אלוף ההגנות - המתמודד הראשון (על פי תאריך ושעה שבו סיים את המעבדה + ישלח את השאלות לבדיקה) שיצליח לקבל את המדליה הנכספת. + ישלים את הרמזים השונים שמפוזרים באתגר.
  פרס שני יינתן בהגרלה לכל "אלופי התקשוב השונים" - הגרלה בין כל האלופים במשך כל זמן התחרות. - במידה וכמות המשתתפים תהיה דלה, פרס זה יבוטל.
  פרס שלישי יינתן על פי קריטריון שיוחלט עליו בהמשך, וייתכן שיבוטל.
 9. מארגן התחרות רשאי לפרסם את שמות הזוכים בתחרות על מנת לעודד את הלימוד וההצלחה במגמה.
 10. אתר: https://tikshuv-ccna.com הוא מפעיל התחרות ומנהלו, והוא יכול להחליט לעשות כרצונו ולפי החלטתו על אף כל הכללים האמורים לעיל.
 11. בעצם מסירת פרטי המשתתף באמצעות אתר ההגרלה, מצהיר המשתתף ומאשר, כי קרא בעיון את הוראות תקנון זה וכי הוא מקבלן ומבקש להשתתף בהגרלה בהתאם להן.
 12. אתר תקשוב CCNA שומר לעצמו את הזכות למנוע ו/או להפסיק השתתפות של משתתף כלשהו / קבוצת משתתפים כלשהי במבצע על פי שיקול דעתו הבלעדי ומבלי שיידרש לנמק את החלטתו. כמו כן, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, בכל מקרה בו יפר משתתף את הוראות תקנון זה, יהא אתר תקשוב CCNA רשאי לבטל את השתתפותו במבצע ו/או את זכייתו. המשתתף מוותר מראש על כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כנגד אתר תקשוב CCNA בקשר עם האמור לעיל.

* אין האתר מעודד פריצות (hacking) לא חוקיות מכל סוג שהוא, ואף מתנגד לכך בתוקף! השם והעלילה של התחרות נועדו כדי להגביר מתח והתלהבות ולא ממש מבקשים לפרוץ או לדעת מידע אסור. המעבדה לא מעודדת שימוש בפריצות שאינן חוקיות.
כמו כן, המעבדות מכוונת לידע שתלמיד במגמת תקשוב אמור לדעת על פי תוכנית הלימודים הרשמית של משרד החינוך.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.