אוצר מילים באנגלית

אחד החלקים החשובים ביותר בלימוד שפה, והסתדרות עם שפה זרה זו היכרות עם מילים רבות ככל האפשר. ככל שאוצר המילים שלנו יהיה גדול יותר נוכל להבין יותר טוב את הנשמע \ הנקרא וגם נוכל להעביר את המסר שלנו בדיבור בצורה טובה ומובנת.

כן יהיו קבצים של אוצרי מילים באנגלית – המילים כרגע מעורבבות – גם מילים יסודיות באנגלית וגם מילים טכניות הקשורות לרשתות ותקשורת מחשבים.
רוב המילים לקוחות משאלות CCNA כלומר כדי להבין את השאלות והתשובות של שאלות ה- CCNA נוכל ללמוד מילים אלו ויהיה הרבה יותר קל.

אוצר מילים – 1

ניתן להוריד, להדפיס ולתרגל את אוצר המילים הראשון כאן

ניתן גם לתרגל את המילים כאן (רצוי לבחור בחץ בפינה הימנית תחתונה ב- choose study mode את Learn, על מנת ללמוד את המילים, אחר כך תנסו פעילויות אחרות).

אוצר מילים – 2

ניתן להוריד, להדפיס ולתרגל את אוצר המילים השני כאן

ניתן גם לתרגל את המילים כאן (רצוי לבחור בחץ בפינה הימנית תחתונה ב- choose study mode את Learn, על מנת ללמוד את המילים, אחר כך תנסו פעילויות אחרות).

אוצר מילים – 3

ניתן להוריד, להדפיס ולתרגל את אוצר המילים השלישי כאן

ניתן גם לתרגל את המילים כאן (רצוי לבחור בחץ בפינה הימנית תחתונה ב- choose study mode את Learn, על מנת ללמוד את המילים, אחר כך תנסו פעילויות אחרות)

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

😢 - אתם משתמשים בחוסם פרסומות (AdBlocker / Ad Block) - 😢 שמעו, גולשים יקרים. באתר זה הושקע כסף רב והמון זמן, הוא מתוחזק באופן קבוע ומשתדל להביא לכם את כל מה שאתם צריכים - בחינם! הפרסומות מסייעות לי להמשיך ולעזור לכם, אם אתם רוצים להמשיך לחסום, סבבה בחירה שלכם.

אבל - אתם מרגישים שהאתר עוזר לכם? רוצים קצת להביע תודה?

אז אנא בטלו את חוסם הפרסומות באתר זה...

פנו אליי ואסייע לכם להציג את הפרסומות (רק באתר זה):

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

בשבילכם זה לחיצת כפתור ומעט מאוד אי נוחות, בשבילי זה הבעת תודה והמשך פעילות!